Kadın Meclis’inde Serap Kan dönemi
14-10-16

Gaziemir Kent Konseyi Kadın Meclis Olağanüstü Genel Kurulu’nda 2016-2019 dönemi başkan ve yönetim kurulu üyeleri belirlendi. Serap Kan, oyların çoğunu alarak kez başkan seçildi

Gaziemir Kent Konseyi Kadın Meclisi Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı belediyenin meclis salonunda yapıldı. Kadın Meclisi başkanlığı için aday olan Serap Kan, oyların çoğunu alarak 2016-2019 döneminde başkanlık yapmaya hak kazandı.

2014-2016 döneminde de Gaziemir Kent Konseyi Kadın Meclisi’ne başkanlık eden Nuray Karasoy Öztürkoğlu koltuğunu yeni Başkan Serap Kan’a devretti, başarılar diledi. Serap Kan ise; Nuray Karasoy Öztürkoğlu ve yönetimine çalışmaları için teşekkür etti. Kendisini başkan seçtikleri için üyelere teşekkür eden Başkan Serap Kan “Kadınlarımız için hep birlikte önemli çalışmaları hayata geçireceğiz” diye konuştu.

Başkanlık seçimin ardından genel kurul Kent Konseyi Kadın Meclisi Genel Sekteri seçimiyle devam etti. Mevcut Genel Sekreter Nurcan Arda oybirliği ile aynı göreve tekrar seçildi, güven tazeledi. Kent Konseyi Kadın Meclisi Olağanüstü Genel Kurulu’nda, yönetim kurulu üyelerinin seçimi de yapıldı.

Genel kurula katılan Gaziemir Kent Konseyi Başkanı Savaş Kapucu, Kadın Meclisi eski Başkanı Nuray Karasoy Öztürkoğlu teşekkür ederek plaket verdi. Kapucu, yeni Başkan Serap Kan ve yönetim kurulunu tebrik etti, başarılar dileriz.